Just another weblog
Tuesday November 12th 2019

Akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnej łazience

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdej łazienki są kubki, mydelniczki, wieszaki i półeczki. Dzięki nim zachowuje się idealny porządek, a ponadto dodają wnętrzu unikatowego klimatu. Czego na pewno nie może zabraknąć w Twojej łazience i jak zorganizować rozkład wszystkich akcesoriów?

Akcesoria łazienkowe można montować na uchwytach przytwierdzonych do ściany, haczykach, które przesuwają się po metalowym relingu lub postawić je jako odrębne elementy. Dobrym miejscem na kosmetyki i przybory do kąpieli i pod prysznic są różnej wielkości koszyki. Ilość i wielkość półek zależna jest od metrażu łazienki oraz liczby domowników. Szczoteczki i pastę ustawia się w szklankach lub kubkach obok umywalki. Eleganckie puzderka z biżuterią, pojemniki oraz flakony z perfumami, warto wyeksponować na szklanych półeczkach.

Wszystkie środki czystości, dodatkowe ręczniki i zapasowe rolki papieru toaletowego chowaj w zamykanej szafce stojącej, wiszącej na ścianie albo podwieszonej pod umywalkę. Używaną rolką papieru stawiaj na przeznaczony do tego wieszak.

More from category

Pomijane detale o dużym znaczeniu

Są takie elementy wyposażenia mieszkania, które uważane są za mało ważne i nie zwracamy na nie szczególnej [Read More]

Dodatki do loftu

Dodatki stanowią najciekawszą i zarazem najprzyjemniejszą część w aranżacji wnętrz. Jednak jeżeli będzie ona [Read More]

Kuchnia w nowoczesnym stylu

W nowoczesnej kuchni duży nacisk kładzie się na użyteczność, minimalizm oraz prostą formę mebli. Wszystko ma [Read More]

Dodatki zależne od stylu wnętrza

W zależności od tego, jaki styl dominuje we wnętrzu, inaczej dobiera się do niego dodatki. Jeśli nie będzie [Read More]

Interesting Sites

    Archives